השירותים שלנו

החיים דינמיים ומזמנים לנו לעיתים אירועים לא צפויים!

אילו ביטוחים יש ברשותכם? מה הם מכסים ? והאם יש לכם כפל ביטוחי?
רובנו עושים ביטוחים 'כי צריך', אבל חסרים את הכלים המקצועיים לבחון אותם ולדעת כיצד הם מגנים עלינו מפני הסכנות העלולות לצוץ בחיינו.

ניהול סיכונים נכון שהוא גם מתוכנן מראש, יוכל להעניק לכם ולמשפחתכם שקט נפשי בהווה ובעתיד. בניהול הסיכונים אנו נחלק את הנכסים הפיננסיים שלכם, ונדאג לכך שתהיו מוגנים גם אם חלילה תחול בחייכם טלטלה לא רצויה.אנו במעקב יום יומי במערכות מתקדמות, וכוח אדם מקצועי מבצעים מעקב מתמיד כדי לוודא שאתם בכיסוי הנכון לאותה עת. בו בזמן, אנו נדאג שתשלמו את העלויות הנמוכות ותקבלו את המענה הביטוחי הנכון והמקיף ביותר עבורכם.

3 סיבות לעבוד עם סוכן ביטוח בירושלים

יכול להיות שניסיתם לעבוד ישירות מול חברת הביטוח, או אולי שמעתם את סיפוריהם של החברים שניסו ושרדו כדי לספר. מה שבטוח הוא שיש גם דרך אחרת, והיא פשוטה, נוחה ויעילה הרבה יותר. אם אתם לא לגמרי בטוחים אם נכון לכם לעבוד עם סוכן ביטוח בירושלים או איך בכלל בוחרים אותו, הנה שלוש סיבות מצוינות לעשות את זה, וגם טיפ חשוב לבחירה מנצחת.

 

1 – סוכן ביטוח בירושלים עובד בשבילכם

יועץ הביטוח של החברה אליה פניתם הוא נציג שירות חביב וסבלני למדי, וההצעה שהוא מציע נשמעת לא רעה בכלל. אלא שבפועל, המוצרים שהוא מציע משרתים בעיקר את האינטרס של חברת הביטוח, ופחות את האינטרס האישי שלכם. בעבודה עם סוכן ביטוח בירושלים אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם, והמטרה העיקרית שלו היא לסייע לכם לתכנן את התמהיל הנכון ביותר עבורכם. ביטוחי הבריאות והחיים, החסכונות שלכם לפנסיה ואפילו ביטוח הנסיעות, כל אלה מותאמים לכם, לצרכים שלכם ולמאפיינים הייחודיים שלכם. הסוכן גם לא מחויב לחברה כזו או אחרת, ומבחינתכם זהו היתרון כי המחויבות שלו היא רק אליכם.

 

2 – סוכן ביטוח בירושלים זמין הרבה יותר

אל היועץ החביב מחברת הביטוח הגעתם בוודאי לאחר זמן המתנה ממושך. חיכיתם על הקו, ניווטתם ברחבי המערכת הקולית המורכבת, אולי בכלל שלחתם מייל ומישהו חזר אליכם רק לאחר יומיים או שלושה. כשיש לכם סוכן ביטוח אישי, הכל נראה אחרת. הוא זמין עבורכם הרבה יותר, יש לו את התשובות לכל השאלות ואתם לא צריכים לחכות שעות ארוכות עד לקבלת מענה. יש לכך חשיבות רבה מאוד, בין אם יש לכם שאלה דחופה שממש לא סובלת דיחוי, ובין אם לא. לכן בבחירת סוכן ביטוח בירושלים אחת ההמלצות המרכזיות היא לוודא שאתם בוחרים איש מקצוע שירותי שרמת הזמינות שלו גבוהה, אבל גם לזה עוד נגיע בהמשך.

 

3 – סוכן ביטוח בירושלים מסייע בתביעות

כל עוד אתם משלמים את הפרמיה בזמן והחיים ממשיכים כסדרם, נדמה שהכל פשוט, ורוד ונוח להפליא. אלא שהאתגרים האמיתיים עוד יגיעו, וזה יקרה כשתצטרכו לתבוע את המגיע לכם מחברת הביטוח. לפתע תגלו שהמציאות קצת יותר מורכבת, שאף אחד לא ממהר לשלם לכם את מה שמגיע לכם, ובעיקר שהדרך אל היעד עוברת דרך ערימות ניירת לא מאוד הגיוניות. מי שמגייס לעזרתו סוכן ביטוח בירושלים מבעוד מועד, נהנה למעשה גם ממענה איכותי ואמיתי במצבים האלה. הוא שם כדי לנהל את התהליך כולו באופן מקצועי הרבה יותר, הוא יודע להתנהל מול חברות הביטוח ויש לו את הכלים ואת הניסיון מהם לכם יש רק מה להרוויח.

 

אז איך בוחרים סוכן ביטוח בירושלים?

כעת כל שנותר הוא לבחור סוכן ביטוח בירושלים שיתאים לכם כמו כפפה ליד, ולצורך השגת המטרה הזו ההמלצה המרכזית היא להיפגש עם הסוכן, להתרשם מהיחס האישי, מרמת השירות ומהמקצועיות שהוא מפגין. שימו לב לניסיון, לזמינות שלו ולמידה שבה הוא מנווט בתוך העולם הסבוך והמורכב ביד רמה. במידת האפשר שוחחו גם עם לקוחות אחרים כדי שתוכלו לשמוע ממקור ראשון עד כמה הוא שירותי, מקצועי ומיומן, עד כמה הוא מסייע בהגשת התביעות ובקבלת ההחזרים, ובאופן כללי האם מדובר בסוכן ביטוח מומלץ. אם כן, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות מאוד, מה שיעניק לכם הרבה ראש שקט בכל יום מחדש.

מגוון הביטוחים שלנו :

ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוחי חיים למשכנתאות | ביטוח חיים | ביטוח אובדן כושר עבודה | נכויות עוד-
למידע נוסף על ביטוחי חיים

נסיעות לחו״ל

ביטוח נסיעות לחו״ל

ביטוח נסיעות לחו״ל
למידע נוסף על ביטוח נסיעות לחו״ל

פיננסים

פתרונות פיננסים

ניהול פיננסים ללקוחות פרטיים ועוד-
למידע נוסף על פתרונות פיננסים

בריאות

ביטוחי בריאות

סיעוד| שירותים רפואים אמבולטוריים | תרופות מחוץ לסל |מחלות קשות |טיפולים רפואיים ועוד-
למידע נוסף על ביטוחי בריאות

פנסיוני

פנסיוני

קרן פנסיה | גמל להשקעה|ביטוח מנהלים ועוד-
למידע נוסף על שירותים פנסיונים

הערכים שלנו:

שירות ייחודי

כסוכנות ביטוח בוטיקית, אנחנו מתמחים במתן שירות אישי לקהל לקוחותינו, אנו מלווים מייעצים ומעדכנים על כל שינוי והמלצה בזמן אמת ובדרך הנוחה לכם.

התאמת הביטוח הנכון

נשמח לגלות לכם שזהו החלק המשמעותי ביותר עבורכם. התאמת הביטוח הנכון לפי הצרכים האמיתיים שלכם היא המומחיות שלנו.

זמינות מתמדת

נדאג לעשות לכם סדר בין כלל המונחים, אצלנו בלרמן סוכנות לביטוח כל לקוח יודע איזה כיסוי הוא המתאים ביותר עבורו, אנו מקפידים על לווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך.

המלצות ממבוטחים:

רוצים לשמוע קצת יותר?

הראל
מגדל
הפניקס
מנורה
כלל
איילון
סגירת תפריט